Nabór na rok szkolny 2020/2021

 

Szanowni Rodzice / Opiekunowie

 

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 obecnie trwa etap rejestracji wniosków w systemie elektroniczny oraz etap złożenia w placówce pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.

 

W obecnej sytuacji problem może być z dostarczeniem wniosku oraz dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych do placówki.

 

Jest kilka opcji dostarczenia ww. dokumentów:

 

1. wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych można przesłać na adres przedszkola za pośrednictwem Poczty Polskiej:

 

Przedszkole nr 58
Niecała 20
85-516 Bydgoszcz

 

2. Wnioski w można również składać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00

 

3. Ostatnią możliwością jest przesłanie skanu wszystkich dokumentów (wniosek wraz z załącznikami) za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jednakże dokumenty przekazane drogą mailową muszą być zaszyfrowane hasłem. Hasło zabezpieczające plik prosimy przekazywać pod numer 697-912-435

 

Przykładowa instrukcja szyfrowania plików:

https://www.pum.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0017/102428/instrukcja.pdf

 

W przypadku braku możliwości dołączenia do wniosku wymaganych oryginalnych zaświadczeń, rodzic może wystąpić do poszczególnych  instytucji o przesłanie aktualnych zaświadczeń drogą elektroniczną i dołączyć do wniosku otrzymany skan  zaświadczenia  wystawionego przez pracodawcę , uczelnię czy MOPS.  

 

Więcej w tej kategorii: « Opłaty Zawieszenie zajęć »
Top
Używamy plików cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej oznacza ich akceptację. Więcej ...