Nabór na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie

Oto kilka ważnych informacji dotyczących naboru.

Po wypełnieniu wniosku online należy:

1. Złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru podpisany wniosek oraz dokumenty potwierdzające  spełnianie kryteriów.

1. Przekazanie dokumentów może nastąpić poprzez:
  2. a) dostarczenie w zamkniętej kopercie podpisanego wniosku i pozostałych dokumentów w wersji papierowej do przedszkola;

1. b) wysłanie podpisanego wniosku i pozostałych dokumentów w wersji papierowej do przedszkola np. poprzez pocztę polską.

Niecała 20

85-516 Bydgoszcz

1. W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy/uczelni zaświadczenia o zatrudnieniu/nauce w trybie stacjonarnym, należy poinformować przedszkole o późniejszym dostarczeniu dokumentów.

1. Dokumenty potwierdzające spełnienie tzw. kryteriów ustawowych składa się w oryginale, notarialnie poświadczonej kopii albo w postaci urzędowo poświadczonego odpisu lub wyciągu z dokumentu lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata.