Zajęcia adaptacyjne

Drodzy Rodzice przyszłych przedszkolaków!

Na wstępie informuję, że zajęcia adaptacyjne organizowane są wyłącznie dla "nowych" dzieci 3- letnich, ponieważ stanowią one największą grupę nowo przyjętych przedszkolaków.

Zajęcia odbędą się w II połowie sierpnia 2019 r. o godzinie 16.00. Dokładniejszą datę przekażę w najbliższym czasie.

Podczas tych zajęć zostaną Państwo poinformowani o najistotniejszych sprawach związanych z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej Waszych pociech.

Szczegółowe informacje związane z pracą przedszkola oraz poszczególnych grup zostaną przedstawione podczas zebrania na początku września 2019 r.

Wszystkich "nowych" przedszkolaków serdecznie zapraszamy 2 września 2019 r. już od godziny 6.00 ☺.

Proszę przynieść ze sobą kapcie na przebranie, w woreczku mieć ubranie na zmianę (jakby coś niespodziewanego się wydarzyło i wymagane byłoby przebranie dziecka), ale najważniejszy jest dobry humor i pozytywne nastawienie.

Do zobaczenia!!!

Wicedyrektor Przedszkola nr 58 wraz z Gronem Pedagogicznym